Osada Magdalenka

Adres

ul. Biedronki, Słomin

Telefon

+48 533 530 530

E-mail

sprzedaz@osadamagdalenka.pl

Nowoczesne domy pod Warszawą

Osada Magdalenka bliskość natury i dogodny dojazd do centrum miasta

Osada MAGDALENKA

Nowoczesne domy pod Warszawą

Osada Magdalenka to nowa inwestycja deweloperska, która znajduje się w miejscowości Słomin, tuż pod Warszawą. Ta malownicza miejscowość w pobliżu lasów Sękocińskich i Lasów Magdalenki zapewnia doskonałą harmonię z naturą oraz szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Jeden z najważniejszych atutów nowoczesnych domów, które mogą Państwo nabyć bezpośrednio od Dewelopera „Osada Magdalenka” – jest jej położenie.

Miejscowość Słomin, w której powstaje ta nowa nieruchomość, znajduje się w niedalekiej odległości od Warszawy, co umożliwia szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. To idealne rozwiązanie dla osób zamieszkujących stolice Warszawy, które odnajdą tu spokój z przepięknymi urokami przyrody, a jednocześnie będą posiadać szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkańcy „Osada Magdalenka” mogą korzystać zarówno z dobrodziejstw miejskiego życia, jak i bliskości malowniczych obszarów lasów Sękocińskich i lasów Magdalenki.

Nowoczesne domy w miejscowości Słomin

Domy dla rodzin w gminie Raszyn ceniących wygodę i bliskość z naturą

Nowoczesne domy w „Osada Magdalenka” to idealna inwestycja dla osób ceniących aktywność fizyczną i wygodę życia codziennego. Do Centrum Handlowego Janki dojedziecie Państwo w 8 minut, w pobliżu również pełna infrastruktura miejska, restauracje, sklepy, apteka, szkoła i przedszkole. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z Warszawą a jednocześnie gwarantuje mieszkanie w cichej i atrakcyjnej okolicy.

Zobacz segmenty - Osada Magdalenka

Nowe nieruchomości pod Warszawą

Minimalistyczne domy z nowoczesną architekturą

„Osada Magdalenka” to nowe nieruchomości pod Warszawą, które polecane mieszkańcom z myślą o oryginalnym stylu życia oraz ochronie środowiska. Deweloper postanowił wyposażyć każdy dom w ekologiczne źródło zasilania, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, infrastrukturę pod fotowoltaikę co przyczyni się do obniżenia emisji CO2 oraz obniżenia zużycia energii. Dodatkowo, wszystkie domy w nowo powstałej nieruchomości pod Warszawą zostały wyposażone w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, co zapewnia cyrkulację powietrza i efektywność energii. Wszystkie te rozwiązania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym domownikom oraz dbałość o środowisko naturalne.

Naszą Misją jest urzeczywistniać marzenia i potrzeby naszych Klientów o bezpiecznym i komfortowym życiu w zgodzie z naturą.

Zobacz plan osiedla i wybierz intersujący Cię segment

Nowoczesne domy w Magdalence

Domy dla rodziny ceniących wygodę i bliskość z natruą

„Osada Magdalenka” to nie tylko nowoczesne domy blisko Warszawy, ale także dogodna lokalizacja pod względem infrastruktury społecznej. W pobliskim otoczeniu znajdują się przedszkola, szkoły, obiekty sportowe oraz sklepy, co pozwala na korzystanie z tych udogodnień wszystkim domownikom.

Jest to idealnie umiejscowione osiedle nowoczesnych domów dla rodzin z dziećmi. Dzieci oprócz bezpośredniego kontaktu z naturą, mają blisko do szkół, do których mogą uczęszczać a miłośnicy aktywności fizycznej – mają dostęp do różnych obiektów sportowych.

Domy jednorodzinne pod Warszawą

Nieruchomości bezpośrednio od Dewelopera

Deweloper „Osada Magdalenka” oferuje nowoczesne domy jednorodzinne bez żadnych prowizji.

Wszystkie inwestycje powstają przy ścisłej współpracy z renomowanymi i utytułowanymi architektami, co pozwala nam zrealizować potrzeby naszych Klientów na każdym etapie inwestycji. Nowe osiedla domów jednorodzinnych w Magdalence powstają z myślą o odbiorcach, estetyce oraz potrzebach przyszłych mieszkańców.

Skorzystaj również z programu BEZPIECZNY KREDYT 2%

Deweloper „Osada Magdalenka” udostępnia program Bezpieczny kredyt 2%. Jest to kredyt dla osób, które zdecydowały się na zakup pierwszego mieszkania i chcą skorzystać z preferencyjnych warunków finansowania, by móc odmienić swoje życie i zamieszkać w komfortowym domu na nowoczesnym osiedlu pod Warszawą.

Zamieszkaj w nowej inwestycji deweloperskiej pod Warszawą „Osada Magdalenka”, która zapewnia bliskość natury, komfortowy dojazd do centrum miasta oraz dogodną infrastrukturę społeczną. Nowoczesne domy jednorodzinne w Słominie stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność, ekologię oraz wysoką jakość wykonania.