Osada Magdalenka

Adres

ul. Biedronki, Słomin

Telefon

+48 533 530 530

E-mail

sprzedaz@osadamagdalenka.pl

Bezpieczny Kredyt 2%

Naszym Klientom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa w trakcie całego procesu kredytowego.

Bezpieczny Kredyt 2%

Pierwsze mieszkanie

Przy rosnących cenach nieruchomości i drożejących kredytach, zakup nowej nieruchomości pod Warszawą (domu, czy też nowego mieszkania) jest często marzeniem trudnym do zrealizowania dla wielu osób.

W lipcu 2023 roku, rząd zdecydował się na wprowadzenie programu dopłat do kredytu mieszkaniowego!

Program Bezpieczny Kredyt 2% powstał w odpowiedzi na rosnący problem dostępu do mieszkań dla młodych małżeństw – Pierwsze mieszkanieProgram ten ma na celu zapewnienie wsparcia finansowego w formie dopłat do kredytów hipotecznych dla osób, które nie mają i nie miały mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu.

To ambitna inicjatywa ma pomóc w rozwiązaniu problemów finansowych rodzinom decydującym się na zakup swojego pierwszego mieszkania i stanowi krok w kierunku nowych rozwiązań mieszkaniowych.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Rządowy program Bezpieczny Kredyt 2%
  • Kredytobiorca oraz osoby wchodzące w skład jego gospodarstwa domowego nie posiadają i nie posiadały prawa własności lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego, chyba że prawo do dotyczy łącznie nie więcej niż 1/2 udziału w jednym lokalu albo domu, zostało odziedziczone, a kredytobiorca nie zamieszkuje pod tym adresem,
  • Osoby z gospodarstwa domowego nie są stroną umowy innego kredytu udzielonego w celu nabycia prawa własności nieruchomości
  • Maksymalny wiek kredytobiorcy wynosi 45 lat.

Oszczędności programu Bezpieczny Kredyt 2%

Pierwsze mieszkanie w korzystnym finansowaniu

Nie dziwi fakt, że program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – poniżej różnice oferowanego kredytu na standardowych warunkach wraz z kredytem zaciągniętym w programie bezpieczny kredyt 2%.

Poniższa tabela pokazuje przykładowe parametry dla maksymalnej kwoty kredytu możliwej do uzyskania w programie, po pełną ofertę wszystkich banków biorących udział w programie oraz po więcej informacji dotyczących Bezpieczny Kredyt 2% zapraszamy do kontaktu z naszym Ekspertem Kredytowym.

Parametry Standardowa oferta Bezpieczny kredyt 2%
Kwota kredytu 600 000 zł 600 000 zł
Rodzaj rat Malejące Malejące
Okres kredytowania 30 lat 30 lat
Pierwsza rata kredytu 5 237 zł (w tym 3 570 zł odsetek i 1667 zł spłacany kapitał) 2 667 zł ( w tym 1000 zł odsetek i 1667 zł spłacany kapitał)
Zobacz segmenty - Osada Magdalenka

Jak widzimy odsetki są trzykrotnie niższe porównując je z ofertą standardowego kredytu.

Warto wiedzieć, że jest możliwość zaciągnięcia kredytu bez wkładu własnego, a więc całą transakcję zakupu można przeprowadzić bez udziału środków własnych.

Warunki skorzystania z programu Bezpieczny Kredyt 2%

Bezpieczny Kredyt 2%

Zobacz warunki i skorzystaj z finansowania!

Aby zakwalifikować się do programu Bezpieczny Kredyt 2%  „Pierwsze mieszkanie, kandydaci muszą spełniać określone kryteria. 

  • Wiek : Kredyt może uzyskać osoba do 45 roku życia, bądź małżeństwo, w którym jedno z nich spełnia ten warunek.
  • Brak własności nieruchomości : Kandydaci nie mogą posiadać własności nieruchomości, w tym mieszkań, domu ani spółdzielczego prawa do zamieszkania.
  • Wysokość kredytu: Maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł. Kredyt można otrzymać na mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W programie nie obowiązuje limit cen za 1 m2 mieszkania.
  • Cel kredytowania: Kredyt hipoteczny, który jest objęty programem rządowym, który musi być przeznaczony na zakup nieruchomości na cele mieszkaniowe.

Osada Magdalenka

Twój nowy dom z ogródkiem

Marzysz o przepięknym domu, z własną posesją oraz garażem w kameralnej okolicy Warszawy? Inwestycja OSADA Magdalenka już dziś daje Ci taką możliwość.

Zapraszamy do naszego biura gdzie z profesjonalnymi ekspertami finansowymi omówią Państwo najbardziej korzystne warunki finansowania i porównamy dostępne oferty kredytowe banków.

Zapewniamy opiekę i kontakt z naszym ekspertem podczas całego okresu spłaty kredytu.

Adam Pieńkos

Telefon

+48 537 519 104

E-mail

adam.kredytowy@gmail.com